Dārziņu rudens svētki

Sestdien dārziņu kolonijas biedrība rīkoja ikgadējos rudens svētkus. Tā ir iespēja visiem satikties, apspriesties par aizgājušo sezonu un vienkārši labi pavadīt laiku.

Pirms sēšanās pie galda notika neliela zināšanu pārbaude. Taciņās starp dārziņiem bija uzliktas lapiņas ar 10 jautājumiem saistībā ar dārzkopību, tad nu visi ņēma lapiņas un devās nospraustajā maršrutā, lai atrastu visus jautājumus un uz tiem pareizi atbildētu.

IMG_4126

Apakšējā lapiņa ar jautājumu bērniem – cik zirneklim var būt acis?

Pēc tam visi tika aicināti likt šķīvjos uzceptās desiņas, kartupeļu salātus un labi pavadīt laiku. Kas interesanti, katrs bija paņēmis līdzi kādu alu vai citu dzērienu ar ko veldzēties. Nākamreiz zināsim 🙂

IMG_4143

Uz pasākumu arī bija ieradušies biškopji, kuri maija sākumā vienā no dārziņu stūriem bija uzstādījuši 2 bišu stropus. Pie viņiem varēja iegādāties medu, ko “mūsu” bitītes bija sataisījušas. Lielisks veids kā ziemā atcerēties aizgājušo vasaru.

IMG_4134.JPG

Biškopji pastāstīja nedaudz vairāk par bitēm, to paradumiem un atbildēja uz interesējošiem jautājumiem. Pēc viņu uzstāšanās bija pienācis laiks kūkai un kafijai.

IMG_4149.JPG

Pasākuma noslēgumā organizatori apkopoja zināšanu pārbaudes rezultātus. Izrādījās, ka bija divas komandas, kas pareizi atbildēja uz visvairāk jautājumiem (8). Tad nu uzvarētāju nācās noskaidrot izlozē un tie bijām MĒS 🙂

IMG_4159

Balvā podiņš ar timiānu un lāpstiņa.

Kopumā tas bija jauks pasākums, kas deva iespēju satikt dārziņu kaimiņus un forši pavadīt dienu. Nākamā tikšanās būs gada sapulcē.

Atbildēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com logotips

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s