Meža zemenes un citi zvēri

Pirms kāda laika trauciņos iesējām meža zemenītes, kas tagad ir kārtīgi paaugušās un gatavas lielajai dzīvei dārziņā. Iestādījām tās gar ogu krūmiem, jo kamēr krūmi vēl mazi, dobes malā ir diezgan daudz brīvas vietas.

IMG_3848

Regulāra puķuzirņu ziedu apgriešana ir devusi rezultātu, puķuzirņi kļuvuši vēl kuplāki un tie ražo arvien vairāk jaunu ziedu.

IMG_3839

Nedēļas nogalē novācām pirmo lielo burkānu ražu. Lai gan burkānu sēklas bija ievietotas speciālajā papīra lentītē, kas liek domāt, ka burkāni izaugs vajadzīgajā attālumā viens no otra, tie saauguši diezgan cieši, tāpēc nācās tos paretināt. Šie nelielie burkāniņi ir perfekta uzkoda darbā 🙂

IMG_3840

Dilles jau ir sākušas ziedēt. Nedaudz esam noslinkojuši ar to novākšanu un sasaldēšanu ziemai.

IMG_3841

Novācām arī pirmās piecas sviesta pupiņas. Liekas, ka šogad pupiņu raža būs laba, jo uz stublājiem redzami daudz ziedi un nelielas pākstis, kas pamazām nogatavinās.

IMG_3842

Dārziņš šobrīd ir pašā pilnbriedā un jau pamazām sākam domāt ko un kā darīt nākamgad, lai būtu vēl lielāka raža un daudzveidība. Visinteresantākais ir saplānot visu tā, lai neviena kaste nekad nebūtu tukša un lai tajās vienmēr kaut kas augtu.

IMG_3836

Atbildēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com logotips

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s