Transporta diena

Bija dzestrs rīts un naktī temperatūra nokrita līdz -6oC. Lielā iepirkšanās diena ir klāt! Vakar vakarā sarēķināju kokmateriālu daudzumu, kas nepieciešams dārzeņu kastēm, sētai un arī instrumentu lādei. Labāk aprēķinu lapas bildi šeit nelikšu, jo beigās pat man bija grūti saprast cik un ko vajag. 🙂 Kopīgiem spēkiem, dažbrīd zīmējot dārziņa kontūras uz lapas un skaitot cik tad sētas stabi ir nepieciešami, tomēr izdevās iepirkt, kā vismaz pašlaik mums šķiet, visu nepieciešamo. Par to, protams, skaidrība radīsies tikai montēšanas laikā.

Tātad no paša rīta ar sabiedrisko transportu devāmies pie kolēģes pēc viņas mazā bulkuvāģa, lai tālāk dotos uz Bauhaus pēc dēļiem un brusām. Parasti kokmateriāli atrodas no veikala nošķirtā hallē, kurā var iebraukt ar mašīnu un pats salasīt nepieciešamos kokmateriālus. Satiksmes organizācija Bauhaus drive-in protams ir atsevišķa ieraksta vērta, jo dažbrīd visas ejas ir pilnas ar mašīnām un satiksme ir totāli apstājusies. Mums vajadzēja gaidīt aptuveni 15 minūtes līdz tikām līdz vajadzīgajam plauktam.

Labi, ka mašīnā līdzi bija kravu siksnas, citādi nekas no vešanas nebūtu sanācis – 3,6m garo dēļu lielākā daļa atradās ārpus kravas kastes un draudīgi šūpojās, teju pieskaroties zemei. Negribējām arī mašīnīti pārkraut, tāpēc nolēmām, ka brauksim vēl vienu reizi.

20170415_131334

Pēc dēļu izkraušanas dārziņā devāmies pie cita no kolēģiem, lai atvestu aptuveni 20m sētas, kas viņam bija daudzus gadus gulējusi garāžā un ko viņš labprāt atdeva mums. Tas mums palīdzēs ar sētu aplikt divas no malām.

20170415_135003

Pēdējā braucienā uz Bauhaus izmetām loku caur Byggmax, jo tur dažiem produktiem bija zemākas cenas un tur iegādājāmies sētas stabiem paredzētus metāla mietus, kurus iedur zemē un pie viņiem tad pieskrūvē koka stabus. Labi un ātri! Vēl arī nopirkām sietu, kuru liksim gar tām malām, kur kolēģa sēta nesanāca. Tālāk ceļš atkal veda uz Bauhaus un šādi izskatījās otrā krava:

20170415_151700

Lai gan pavadījām daudz laika siltumā mašīnā, tomēr atkal kaut kā pamanījāmies nosalt, jo halle tomēr nav apsildīta un daudz arī sanāca stāvēt uz vietas. Atkal jau jāatgādina sev par siltu apģērbu!

Tā kā rītdien ir Lieldienas, šovakar paspējām vēl nokrāsot olas, iemarinēt vistas šašliku un uzcept gardo kūku. Rītdien ciemos brauc Diānas vecāki un ceram ne tikai uz pasēdēšanu pie svētku galda, bet arī pāris stundām darba dārziņā. 🙂

Priecīgas Lieldienas!

20170415_235410

Atbildēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com logotips

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s