Zemes darbi

Šodien bija kārtīga zemes rakšanas diena. Neticējās, ka izdarīsim tik daudz, bet tomēr pēc 4,5 stundām visa dārziņa vidusdaļa bija pārrakta un izravēta. Muguras mums abiem piebeigtas, bet izvedām divas ķerras ar nezālēm un tas nozīmē, ka vēlāk būs mazāka ravēšana.

Šoreiz līdzi paņēmām termosu ar tēju un tas bija mūsu glābējs, jo laikapstākļi nelutināja – tikai ap +30C un dažbrīd sniegs. Uz beigām jau bijām galīgi pārsaluši, bet darbiņš bija jāpabeidz. Eh, jau kaut kā tradicionāli Lieldienas tiek sagaidītas ar sniegu un tas vienalga vai tās iekrīt martā, vai aprīļa vidū.

Pārliecinājāmies kāpēc ir jābūvē sēta. Pa visu dienu redzējām trīs zaķus, kas meklēja sev pārtiku un skraidīja krustu šķērsu pa dārziņiem. Protams, neko daudz jau viņi neatrada, jo nekas tā īsti vēl neaug. Vakar vakarā netālu no mūsu mājām redzējām arī divas stirniņas, kas arī noteikti kādā brīdī aizklīst līdz dārziņiem iestiprināties.

Diena sākās ar ūdens krāna pārcelšanu ārpus mūsu teritorijas, jo citādi tas traucētu mūsu topošajai sētai:

Un tad sākām rakt. Bildēs izskatās, ka tikai Diāna rok, bet es arī nedaudz piepalīdzēju 🙂

Šodienas darbu kopskats:

IMG_2790

Rītdien mums priekšā liela diena. No kolēģes aizņemsimies mašīnu un dosimies uz Bauhaus pēc dēļiem, lai būvētu kastes un žogu. Iespējams turpat arī nopirksim zemi, ja iepriekš internetā noskatītā dzīvē neizrādīsies pārāk kūdraina. Daļu žoga mums uzdāvinās viens cits kolēģis, kuram aptuveni 20m stāv neizmantoti garāža. Liela diena!

Atbildēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com logotips

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s