Sēklas pa pastu

Šodien saņēmām internetveikalā Frö med posten pasūtītās sēklas. Izdevās tur atrast gandrīz visu, ko vēl nebijām iegādājušies izstādē, turklāt piegādes termiņš bija tikai divas dienas.

IMG_2765

No paciņas satura laikam visgaidītākās bija mini tomātiņu sēklas. Šo šķirni redzējām vienā no dārzkopības žurnāliem un Diāna uzreiz teica, ka šiem tomātiem obligāti jābūt arī mūsu dārziņā. Šķirni sauc Golden Currant (Solanum pimpinellifolium) un tā ražo nelielus zeltaini oranžus tomātiņus, kas tā vien kūst mutē – eh, jau tagad nevar sagaidīt pirmo ražu! Pats augs ir 150-200 cm augsts un tos pirms stādīšanas dārziņā būs jāizdiedzē mājās uz palodzes.

Vēl pasūtījām arī zirņus Sugar Ann (Pisum Sativum), tomātus Sparta F1 (Solanum lycopersicum L.), meža zemenes Rügen (Fragaria vesca) un Regina, kā arī diva veida pupas – Hangdown (Vicia Faba) un Express.

Vakarā vēl paspējām iesēt kūdras tabletēs ķirbi Butternut (Cucurbita moschata), cukini ar daudzsološo nosaukumu Terminator F1 (Cucurbita pepo L.) un gurķi Ponny F1 (Cucumis sativus L.). Tā kā visi trīs dārzā aizņems diezgan daudz vietu, domājam stādīt tikai vienu izdīgušo stādu, bet drošības pēc iesējām divas sēklas no katras paciņas. Tas paaugstina veiksmes faktoru par 50%, vai ne tā?

20170411_215415

Darbīga šī diena tomēr sanāca, nedēļas nogalē mūs gaida vēl vairāk darba!

Atbildēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com logotips

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s